Twój Prywatny Gabinet USG Bydgoszcz - lek. Artur Kosicki

Aparat USG w mojej codziennej praktyce używam z równą częstotliwością jak stetoskop. Dzięki ultrasonografowi Pacjentów, u których podejrzewam pewne zmiany mogę zbadać na miejscu zamiast odsyłać do pracowni diagnostycznych lub na wizyty diagnostyczne u innych specjalistów, na które często trzeba czekać miesiącami.

Dzięki badaniu USG, które sam przeprowadzam mogę ustalić odpowiednią terapię lub dalszą ścieżkę diagnostyczną. Właśnie takie postępowanie umożliwiło mi przez wiele lat praktyki uratować zdrowie a często i życie wielu moim Pacjentom.

Przykładowo badanie USG kolana cechuje precyzja, brak zagrożenia dla zdrowia Pacjenta (badanie USG w odróżnieniu od RTG nie powoduje najmniejszych skutków ubocznych). W porównaniu ze zdjęciem RTG badanie przy użyciu ultrasonografu jest dynamiczne. Mogę na bieżąco obserwować zmiany, które zachodzą np. w trakcie poruszania stawem kolanowym, ramieniowym. Głowica USG w trakcie badania może być ustawiana pod różnymi kątami w celu dokładniejszej diagnostyki.

Serdecznie zapraszam na prywatne badanie USG Bydgoszcz, Żninie i Gostycynie.

lek. Artur Kosicki

Twój Prywatny Gabinet USG Bydgoszcz – lek. Artur Kosicki

Ocena: 2,75/5 (4 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Informacje o firmie/organizacji:

  • Nazwa: Twój Gabinet USG lek. Artur Kosicki
  • Adres: ul. Ks. Jerzego Popiełuszki 7/18 85-863 Bydgoszcz

Lokalizacja na mapie:

Szerokość geograficzna: 53.1004324, Długość geograficzna: 18.04254590000005

Odwiedziny botów:
  • googlebot: 293 (ostatnio: 26.09.2020 10:30:39)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz